Logo
6 Жовтня 2014, 09:11

Бійці батальйону «Крук» повернулися до Івано-Франківська

130 бійців 4 батальйону Національної гвардії після 45-денної участі в АТО повернулися в розташування військової частини 1241 внутрішніх військ МВС України. Спецпризначенці приїхали на двох автобусах без втрат, проте шестеро з них зазнали поранень.

крук

Під військову частину Нацгвардії в Івано-Франківську по вулиці Чорновола, прийшли зустрічати бійців родичі, друзі з квітами та синьо-жовтими прапорами.

Начальник УМВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин привітав бійців на Прикарпатті та подякував їхнім родинам за те, що ті відпустили хлопців на війну.

Наразі бійці батальйону отримали 20-денну відпустку, після якої знову повернуться до виконання бойових завдань на Сході України.

Як повідомив командир батальйону Сергій Шуляк, службу представники «КРУКу» несли у місті Попасна, яке напередодні звільнили від терористів. Там хлопці пітримували громадський порядок, чергували на блок-постах та неодноразово вступали у бій з сепаратистами.

«Протягом перебування у зоні АТО батальйон весь час обстрілювали з мінометів та іншої зброї. Найбільш інтенсивний обстріл розпочався в день ротації, коли батальйон вирушав до Івано-Франківська», - розповів Сергій Шуляк.

Після відпочинку бійці збираються знову повернутися в зону АТО, щоб захищати країну від агресора.

До слова, значну частину, близько 60% бійців з добровольчого батальйону «КРУК», складають вихідці з Донбасу, Криму та центральних областей України.

«Бліц-Інфо»