Logo
4 Березня 2015, 15:23

Бійців 128 гірсько-піхотної бригади затримали за непокору правоохоронцям, – міліція

3 березня 2015 року близько 22 години в Івано-Франківський міськвідділ внутрішніх справ за злісну непокору законному розпорядженню працівників міліції нарядами патрульної служби міліції було доставлено п’ятьох осіб, які перебували у стані алкогольного сп’яніння.

бійка

Про це повідомляють в секторі зв’язків з громадськістю УМВС в області.

О 20 годині 45 хвилин на вулиці Мазепи в Івано-Франківську троє осіб в цивільному одязі, вийшовши на проїжджу частину дороги, зупинили наряд працівників міліції, який рухав автомобілем за маршрутом патрулювання. Чоловіки назвалися бійцями 128 гірсько-піхотної бригади, які зараз перебувають у відпустці. Вони розпочали конфлікт з міліціонерами, звинувативши їх у тому, що працівники міліції несуть службу не у східному регіону України, а на Прикарпатті. Згодом до місця сутички прибули ще двоє осіб з цієї ж 128 бригади, які також долучилися до конфлікту. В ході сутички було пошкоджено одяг працівників міліції. На місце події викликали ще один наряд патрульної служби, з допомогою якого затримали правопорушників та доставили п’ятьох затриманих осіб до Івано-Франківського МВ УМВС.

Перебуваючи у міськвідділі міліції, один з затриманих у присутності інших затриманих через алкогольне сп’яніння упав та пошкодив голову. Міліціонери викликали «швидку допомогу», медики доставили травмованого до медичного закладу. Щодо інших чотирьох затриманих складено адміністративні протоколи за порушення ст.185 КУАП «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця». Усі вони, як засвідчила експертиза, перебували у стані алкогольного сп’яніння.