Logo
28 Травня 2016, 15:00

Більше 1300 велосипедистів взяли участь в акції "Велодень-2016" в Івано-Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

У рамках всеукраїнської акції "Велодень" в Івано-Франківську розпочався масовий пробіг вулицями міста. У велопробігу зареєструвалося 1310 роверистів.

8

Стартував велопробіг з площі перед будівлею облдержадміністрації та завершився біля міського озера, пише Курс.

У пробігу беруть участь члени міських велоклубів, велосипедисти Івано-Франківська та гості з інших міст Прикарпаття.

У заході також взяла участь команда депаратменту  житлової,комунальної політики та благоустрою та інші працівники виконавчого комітету.

Організатори велопробігу ставлять перед собою завдання   заявити про право велосипедистів вільно й комфортно пересуватися вулицями міста та закликати інших мешканців пересідати на цей екологічно безпечний і здоровий вид транспорту. Власники роверів вважають, що велосипеди і автотранспорт є рівноправними учасниками дорожнього руху та закликають водіїв авто до взаємоповаги на дорогах міста і за його межами.

Також вони хочуть  довести міській владі, що велосипедистів є багато і що з їхніми правами треба рахуватися — принаймні шляхом встановлення велопарковок у громадських місцях та хоча б мінімальної кількості велодоріжок у центрі міста.

У рамках «Велодня-2016» аналогічні пробіги відбудуться у всіх великих містах України. Варто зазначити, що у деяких містах пробіги або змагання уже відбулися.

https://youtu.be/620iLeWiB68

1

2

3

4

5

6

7

9

10

11