Logo
14 Квітня 2023, 17:01

Великодня акція "БаДі": франківські волонтери закупили та передали продуктові набори для літніх людей

БФ "СИЛА ДОБРА ІФ" не перший рік бере активну участь в благодійній діяльності Прикарпаття. "Допомога для людей, що опинились в складних життєвих обставинах, є важливим свідченням нашої небайдужості, доброти і ласки", - розповідає керівник благодійного фонду, франківець Руслан Павлов.

Сьогодні, 14 квітня, відбулася чергова передача благодійної допомоги для літніх людей від фонду “Сила добра ІФ” в рамках акції "БаДі". Її отримали самотні люди похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих умовах. 

За словами керівника благодійного фонду “Сила добра ІФ” Руслана Павлова сьогодні передали 100 пакунків, вартість одного 650 грн.

Частину витрат взяли на себе волонтери з ІТ компанії Avenga Ukraine.

"Ми повинні пам’ятати про тих, хто залишився беззахисним в умовах війни. Ми пам’ятаємо про наших БаДі. І в будь яких умовах будемо піклуватись та залишатися людьми. Дякую усім, хто долучився до нашої доброї справи, це дуже цінно ", - підкреслив Руслан Павлов.

Нагадаємо, що благодійна акція “БаДі” розпочалась ще у 2019 році під час гострої фази поширення COVID-19 та карантинних обмежень. Цьогоріч відбувся уже третій етап цієї ініціативи.