Logo
28 Травня 2015, 11:44

Благодійники з Лондона передали допомогу франківським міліціонерам, які несуть службу в зоні АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Підтримати правоохоронців, котрі несуть службу у східному регіоні України, вирішили волонтери-земляки із Англії. Вони подарували працівникам Івано-Франківського міськвідділу міліції речі, що так необхідні у службовому відрядженні.

доп1

Про це повідомляють у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Івано0Франківській області.

Посередником у передачі речей став представник Ради адвокатів Івано-Франківської області Михайло Лукинів. Він розповів, що наші земляки зі столиці Англії передали для співробітників Івано-Франківського МВ УМВС, котрі відправляються у службові відрядження у Донецьку та Луганську області, необхідні для служби речі. Йдеться про одяг, амуніцію, медичні препарати та речі побуту. За його словами, це перша передача для міліціонерів, утім очікують на другу. Це будуть берці та шоломи. Михайло Лукинів також зазначив, що раніше працював у Івано-Франківському МВ УМВС, тож сьогодні йому надзвичайно приємно передати цю допомогу для своїх молодших колег.

доп2

За таку підтримку, через їхнього представника в Івано-Франківську Михайла Лукиніва, благодійникам із Лондона подякував керівник Івано-Франківського міського відділу внутрішніх справ підполковник міліції Ростислав Прокопчук. Він зазначив, що у співробітників міліції дух бойовий, але військове спорядження, спеціальний одяг, медичні речі їм теж неабияк потрібні. Правоохоронці вдячні за таку допомогу землякам-благодійникам із Великобританії.

доп3

https://youtu.be/4VLG_ml4ahk