Logo
13 Лютого 2019, 14:23

Благодійники з Америки подарували прикарпатській лікарні медичне обладнання

Вчора, 12 лютого, відбулася зустріч чиновників Богородчанщини з членом Союзу українок Америки Тетяною Савин.

Перший заступник голови Богородчанської райдержадміністрації Івана Загірняка та заступник голови райдержадміністрації Василь Поштарюк вручили Тетяні Савин подяку за благодійну допомогу центральній районній лікарні. Повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Союз українок Америки придбав для пологового відділення центральної районної лікарні два монітори кардіофетальні «Біомед», за допомогою якого можна точно діагностувати серцебиття та положення дитини в утробі матері.

Союз українок Америки є неприбутковою організацією, яка створена українською діаспорою з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах українців, які проживають в Україні.

Учасниці відділу імені Лесі Українки №140 – молоді дівчата, які об’єдналися задля спільної мети – допомоги дітям в Україні, яка надається у двох напрямках: придбання медичного обладнання для новонароджених дітей та допомога у лікуванні важкохворих дітей.

Союз зібрав понад сто тисяч гривень для придбання двох кардіотокографів для пологового відділення Богородчанської центральної районної лікарні.