Logo
18 Липня 2019, 10:10

Близько 500 дітей з усього Прикарпаття вже відпочило в Підлютому

Зараз середина літа, а це означає, що вже зовсім скоро наші діти знову приступлять до навчального процесу. Та поки ще є час, дітлахи, віком від 7 до 14 років, весело та з користю проводять свій відпочинковий час в окрасі Івано-Франківської Архієпархії – урочищі "Підлюте".

Протягом першої половини літа тут вже встигли відпочити та оздоровитися, завести нові знайомства та ближче відрикти для себе Бога 467 дітей з усього Прикарпаття. І це протягом шести заїздів, повідомляє пресслужба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, пише Типовий Франківськ.

Таборовий заїзд триває сім днів. Упродовж цього часу діти разом із аніматорами можуть насолоджуватися мальовничими карпатськими пейзажами, прогулянками на свіжому повітрі, веселими іграми та рухливими бансами, а також отримувати чимало нових та цікавих знань про Того, хто Створив цей прекрасний світ.

За словами організаторів у таборі відпочиває душа: щоденно перебуваючи з Христом на Божественній Літургії, слухаючи катехизацію та духовні настанови священника, які по-новому відкривають цінність життя подарованого Господом.

Разом із душею відпочиває і тіло. Ось тому кожен день табору сповнений спортивними іграми та забавами: футбольні матчі, в яких загартовується єдність духу та сили, волейбол, теніс, загальнотабірні спартакіади, естафети та багато іншого, де дітвора відкриває в собі нові таланти. Веселі банси і захоплюючі походи в гори дарують море незабутніх вражень.

"Діти перебуваючи тут, стають ще більш добрішими, відповідно приїхавши додому, вони понесуть частиночку того "раю", в якому зараз перебувають", - комендант табору Михайло Клим.

Розпорядок дня насичений. Від ранку аніматори готують цікаву програму: веселі ігри, співи, танці, катехизація – все це та ще багато інших сюрпризів.

І так кожного дня з Богом та новими друзями в Підлютому відпочивають учасники табору, під назвою «Веселі канікули з Богом», який вже третій рік поспіль організовує Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ з ініціативи Митрополита Володимира Війтишина.