Logo

Близько половини українців вважають «Велике будівництво» найбільш успішним проектом Президента Зеленського

Майже половина українців вважають «Велике будівництво» найбільш успішним проектом Президента України Володимира Зеленського.

Це засвідчили результати соціологічного дослідження, проведеного 16 – 18 травня соціологічною групою «Рейтинг» і приуроченого другій річниці перебування Володимира Зеленського на посаді Глави держави.

Як повідомили соціологи, всього було опитано 2,5 тисячі респондентів віком від 18 років і старше в усіх регіонах України за виключенням тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Серед заданих респондентам питань учасникам опитування було запропоновано оцінинити за п’ятибальною шкалою перебіг реалізації в Україні 16 державних програм, як-от: «Держава в смартфоні», «Велике будівництво», «Реформування медицини», «Боротьба з корупцією», «Припинення вогню на Донбасі», «Оновлення кадрів в органах влади» та інші.

Більшість респондентів - 42% - схвально оцінили реалізацію в нашій країні національного проєкту з відновлення інфраструктури «Велике будівництво». Так, 17% опитаних оцінили перебіг впровадження вказаної програми на «відмінно», ще 25% - «добре».

Другим за вподобаннями українців є програма «Держава в смартфоні». На її підтримку висловились загалом 40% опитаних (в тому числі 13% вважають, що вона реалізується на «відмінно»). Впевнена третя позиція – за програмою звільнення полонених і заручників. Її схвально оцінюють 38% респондентів (в тому числі 15% переконані, що дана програма працює на «відмінно»).

В «Рейтингу» також зауважили, що опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Статистична похибка не перевищує 2,0%.

 

Інфографіка: соціологічна група "Рейтинг"