Logo
22 Лютого 2024, 14:41

Блокада кордону: Україна та Польща офіційно домовились про зустріч, – Туск

Представники урядів України та Польщі запланували зустріч на 28 березня у Варшаві. Однак найближчим часом не буде зустрічі лідерів Польщі та України, до якої закликав президент Володимир Зеленський. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, пише Polskieradio24.

За словам глави уряду, Польща повністю забезпечує транспортування зброї. Також Туск наголосив, що польська держава зобов’язана захищати інтереси польських фермерів і сільгоспвиробників. Водночас він нагадав, що Польща з перших днів війни і навіть раніше була на боці України і підтримує її всіма доступними засобами.

Він закликав розділити обидва питання у внутрішньому та міжнародному обговоренні, тобто беззаперечну підтримку України та захист польських фермерів і польського ринку від негативних наслідків лібералізації торгівлі з Україною.

"Ми будемо шукати захисні рішення для польських фермерів, як внутрішніми методами, так і шляхом використання національних фондів, а також шляхом подальших переговорів з Україною та європейськими інституціями, щоб негативні наслідки лібералізації торгівлі з Україною були менш серйозними та усунули їх як якомога більше. Тут на мене можуть розраховувати польські фермери", – запевнив прем’єр.

Він додав, що уряд хоче встановити лінію компромісу та домовленості з протестуючими фермерами, яка б їх влаштовувала та дозволяла припинити протести.

 

 

 

Фото з відкритих джерел