Logo
16 Квітня 2015, 17:27

Близько 400 будівельників з Івано-Франківщини зводитимуть фортифікаційні споруди на Сході України

Про це під час першого засідання регіонального штабу з питань будівництва інженерних фортифікаційних споруд із метою зміцнення обороноздатності держави поінформував голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

будівельники

У рамках наради обумовлено ряд пріоритетних зобов’язань щодо будівництва захисних об’єктів на Сході країни, повідомляє прес-служба ОДА.

За словами Олега Гончарука, на території Донецької та Луганської областей проводитиметься зведення оборонних споруд, які виконуватимуть фахівці з усіх регіонів України.  Івано-франківські спеціалісти вестимуть будівництво дванадцяти фортифікаційних об`єктів на першій та другій лінії оборони на території Костянтинівського району Донецької області. Задля цього урядом держави виділено понад 850 млн. гривень і розроблено чіткі терміни їхньої реалізації .

«Усі завдання, які наразі стоять перед нами, виконуватимуться вчасно із повною відповідальністю, - запевнив Олег Гончарук. – Адже від якісно побудованих захисних споруд  залежить збереження життя наших бійців».

Весь обсяг робіт, як відзначив очільник Прикарпаття, повинен бути завершений до 15 травня цього року.  З цього приводу в області розроблений чіткий механізм співпраці та координації дій між головними виконавцями завдань.

Слід зазначити, що  прикарпатські фахівці уже відбули на місце спорудження об`єктів оборони.