Logo
12 Серпня 2020, 16:21

Богдан Кобилянський: Дія – головний ключ до успіху

Депутат Івано-Франківської обласної ради, управлінець та один з лідерів «ВО «Платформа Громад» Богдан Кобилянський розповів, наскільки важливо працювати відповідально, жити по совісті та дотримуватись обіцянок.

За його словами, спроможні та успішні громади – це запорука розвитку і розбудови сильної України, пише Типовий Франківськ, йдеться на сайті "Платформа Громад".

«Завдяки реформі децентралізації громади мають повноваження, можливості та фінанси і відповідно можуть покращувати рівень життя людей. А спроможні та успішні громади – це запорука розвитку і розбудови сильної України. Нині спостерігається ініціатива знизу. Саме адмінреформа активізувала процес, який уже не зупинити. Тому сьогодні дуже важливо об’єднати лідерів, яких делегують громади. Саме ці люди і працюватимуть на результат, адже знають, які зміни на часі у всіх сферах життєдіяльності у кожному населеному пункті. Ми збираємо однодумців на платформу, а також тих особистостей, які мають історію успіху. Об’єднуємося, щоб ініціювати зміни разом», - аналізує Богдан Кобилянський.

Життєве кредо: "Працювати відповідально, жити по совісті, дотримуватись обіцянок. Людина віддзеркалюється у своїх вчинках. Дія – головний ключ до успіху".