Logo
4 Серпня 2021, 16:06

Борчиня Алла Черкасова здобула для України сьому олімпійську медаль

3 серпня, українська борчиня Алла Черкасова виборола бронзову медаль на Олімпійських іграх в Токіо. Наразі Україна має вже сім медалей.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

"У бронзовій зустрічі з представницею країни-господарки змагань Сарою Досьо наша співвітчизниця була сильнішою та наполегливішою й завершила сутичку на свою користь з рахунком: 2:0", — йдеться у повідомленні.

Нагороду Черкасова здобула в категорії до 68 кг.

Золото у цій ваговій категорії здобула американка Таміра Менсі-Сток, якій Черкасова поступилася у півфіналі. Срібло – у нігерійської борчині Блессінг Обородуду.

Як розповіла новоспечена медалістка, до олімпійської нагороди вона йшла довгих 10 років, підкорюючи п’єдестали чемпіонатів Європи та світу. Але у Токіо вона мала особливу мотивацію:

«Неймовірно щаслива, що привезу синові обіцяну олімпійську медаль. За свій великий спортивний вік так багато людей, які були поруч у різні періоди й допомагали хто словом, хто справою. Вдячна всій Україні та Богові за цю нагороду», - розповіла Алла Черкасова. «Було складно налаштуватися, та я була готова боротися, адже розуміла, що це, можливо останні шість хвилин у моїй кар'єрі».

Триватиме олімпіада до кінця цього тижня, 8 серпня.

Фото з відкритих джерел ілюстративне.