Logo
5 Липня 2022, 07:32

Британія оголосила про нові санкції проти Білорусі

Великобританія оголосила про введення із 5 липня нових санкцій проти Білорусі, які передбачають заборону на експорт продуктів нафтопереробки, передових технологій і предметів розкоші, йдеться на сайті уряду.

Британська влада також заборонить імпорт білоруського заліза та сталі. Буде обмежений доступ Білорусі до фінансового сектору – випуску боргових зобов’язань та цінних паперів у Лондоні.

Загалом обмеження стосуватимуться імпорту та експорту товарів на суму близько 60 мільйонів фунтів стерлінгів.

«Білоруський режим активно сприяв вторгненню Путіна, дозволивши Росії використовувати свою територію для нападу на Україну – для запуску військ і ракет зі своєї території та пропуску російських літаків через повітряний простір. Лукашенко також відкрито підтримував наратив Кремля, стверджуючи, що Київ «провокує Росію», щоб виправдати криваве вторгнення Путіна",йдеться на сайті уряду Великобританії.

Офіційно білоруська армія не бере участі у війні Росії з Україною. Але Білорусь підтримує у цьому конфлікті Кремль: Лукашенко надав територію Білорусі для проїзду та тимчасової дислокації російських військ, а з території Білорусі завдаються удари по Україні.

Білорусь нині перебуває під санкціями США, ЄС та Великобританії. У білоруському уряді раніше заявили, що через санкції економіка Білорусі цьогоріч ризикує недоотримати 14 млрд дол експортної виручки.

 

 

 

Фото з відкритих джерел