Logo
14 Жовтня 2022, 12:08

Британська розвідка: від липня росіяни захопили лише два села, окупанти продовжують наступ на Бахмут

Окупаційні війська продовжують наступальні операції на центральному Донбасі.

Протягом останніх трьох місяців армія агресорки Росії змогла захопити лише кілька населених пунктів. Частини 2-го армійського корпусу та проросійських сил Луганської області, ймовірно, зайшли до населених пунктів Дослідне та Івангород на південь від міста Бахмут.

Про це повідомляють у Міністерство оборони Великобританії.

"Інших населених пунктів, захоплених регулярними російськими чи сепаратистськими силами з початку липня, було небагато, якщо вони взагалі були", - інформують британські розвідники.

Окупаційні війська продовжують наступальні операції на центральному Донбасі. Вони хоч дуже повільно, але просуваються вперед. Втім, загальний оперативний план підривається тиском України на північний і південний фланги, а також гострою нестачею боєприпасів і живої сили", - йдеться у повдомленні.

У розвідці наголошують, що російська армія продовжує наступ у Бахмутському районі на Донеччині. Протягом останнх кількох днів окупанти здійснили тактичне просування. Локальних успіхів досягли сили, очолювані приватною військовою компанією "Група Вагнера". У зведенн наголшують: "вагнервці, ймовірно, як і раніше беруть активну участь у бойових діях у Бахмуті.

За даними британської розвідки, Росія, ймовірно, розглядає захоплення Бахмута як підготовку до наступу на Краматорсько-Слов'янський міський район, який є найбільшим у Донецькій області під контролем України.

 

 

 

Фото з відкритих джерел