Logo
17 Жовтня 2019, 17:20

Брошнів-Осадська міська лікарня отримала нове медобладнання

Відтепер пацієнтки Брошнів-Осадської ОТГ, які підписали декларації із сімейним лікарем, можуть безкоштовно пройти УЗД-обстеження органів малого тазу вагінальним датчиком.І уже не потрібно їхати у Калуш, Рожнятів чи Івано-Франківськ.

Медичне обладнання придбано за сприяння голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва, щоб зробити медичні послуги доступнішими для мешканців громади, пише Типовий Франківськ з посиланням на прес-службу Брошнів-Осадської ОТГ.

"Щодня у Брошнів-Осадській міській лікарні ми безоплатно проводимо близько 30 УЗД-обстежень. Тож це обладнання справді необхідне", - розповіла лікар з УЗД Христина Возняк.

Лікар також зазначила, що особливо інформативне вагінальне УЗД, яке проводять за допомогою вагінального датчика. Саме цей вид УЗД дозволяє діагностувати позаматкову вагітність і вагітність на ранніх строках. До того ж при вагінальному методі УЗ-діагностики пацієнтці не треба випивати 2 літри рідини і мучитися від почуття переповненості сечового міхура.

Щою пройти діагностику в Брошнів-Осадській лікарні потрібно попередньо звернутися до свого сімейного лікаря чи терапевра, з яким підписав декларацію, або до гінеколога, де отримує направлення на УЗД-діагностику.

Після обстеження людина отримує на руки медичний висновок і рекомендації щодо подальших дій.