Logo
27 Березня 2019, 19:12

Брошнів-Осадська ОТГ отримала авто для людей із особливими потребами

Сьогодні, 27 березня, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук побував з робочою поїздкою в Брошнів-Осадській ОТГ Рожнятівського району.

Посадовець передав громаді автомобіль соціального таксі для людей із особливими потребами.

Перевезення громадян здійснюватиметься з метою вирішення їх соціальних проблем, залучення до активного способу життя та проведення оздоровчих заходів за місцем проживання. Це дозволить людям, які мають обмеження здатності до пересування, забезпечити можливість доступу до інфраструктури за допомогою спеціалізованого транспорту. Про це зазначив очільник Прикарпаття під час свого виступу.

«Сьогодні ми робимо маленький крок для покращення життя людей із особливими потребами. Це не тільки спростить їм життя, але своєю чергою допоможе тим самим бути соціально активними, брати участь в економічній, громадській чи будь-якій іншій діяльності – бути насправді корисними своїй громаді», - наголосив Олег Гончарук.

Своєю чергою голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів висловив подяку Президенту України Петру Порошенку, народному депутату України Анатолію Диріву та обласній владі за те, що допомагають розвивати соціальну сферу.

Також він додав, що уже завтра, 28 березня, соціальне таксі виїде на дороги ОТГ.