Logo
12 Березня 2021, 20:42
Теги: буковель

Буковель на карантин: на території Поляниці стоятимуть блокпости

Обласна Комісія ТЕБ та НС прийняли рішення закрити на карантин туристичний комплекс "Буковель", а також обмежать в’їзд на території Поляницької ТГ.

Таке було прийнято сьогодні, 12 березня під час прес-конференціїя голови ОДА Андрія Бойчука за результатами позачергового засідання комісії ТЕБ та НС, пише Типовий Франківськ.

Як розповідає начальник ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Голубош, що з 10 березня на території туристичному комплексу "Буковель" працює 10 мобільних угрупувань. Станом на сьогодні складено 51 адмінпротокол з них: 26 на операторів підйомників, на підприємців, на пункти прокату лижного обладнання.

"Буде запроваджено блокпости на території Поляницької ТГ. Можливість пересуватися безперешкодно з дотриманням карантинних заходів матимуть тільки місцеві жителі або ті, хто місце роботи у цьому населеному пункті", - каже Голубош.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука, ситуація в області напружена. Тому комісія ТЕБ та НС дійшла до спільного рішення встановити обмеження на території туристичного комплексу "Буковель",

"Зараз ситуація сильно нагрівається. Ще раз хочу закликати до свідомості всіх представників бізнесу: великого та малого, і в тому числі людей не пройде просто так. З Сьогодні ми мали неприємний, але об'єктивний візит місцевих підприємців. Кожен з них цікавився, чому одним можна працювати, а інші не мають права. Ми звернулися до Івано-Франківської обласної держпродспоживслужби запит про базу даних всіх ФОПів в області та іншого виду бізнесу. Вони мають надати інформацію про ФОПів, які працюють або не працюють", - зазначив Бойчук.