Logo
18 Червня 2021, 14:55

У Франківську дозволили рух з'єднаними Північним і Південним бульварами

Руслан Марцінків об'єднав бульвари

Сьогодні, 18 червня, в Івано-Франківську на з'єднаних Північному і Південному бульварах дозволили рух транспорту. 

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на власному автомобілі відкрив дорогу яка з'єднує Північний і Південний Бульвари.

Перша згадка про дорогу, яка має об’єднати Бульвари датована ще у 60-х роках. Крім того, ця дорога передбачена ще Генеральним планом 90-х. Але реальні роботи над з'єднанням бульварів розпочалися у 2018 році. А за рік до цього, у 2017, розроблявся проєкт, проводились експертизи та тендери.

“Попереду – ще пішохідна зона, тротуари, велодоріжки, верхній шар та озеленення. А ще Бульварами проляже нова тролейбусна лінія. Тож мрія нарешті стала реальністю”, – каже міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, в Івано-Франківську реалізовується ще один проєкт на 3 мільйони євро, за кошти Європейського інвестиційного банку. В рамках нього буде запущена нова тролейбусна лінія, встановлять 250 нових тролейбусних опор, які також служитимуть як освітлення.

Але ремонтні роботи ще не завершились. Згідно з проектом, на дорозі у 4 смуги передбачені паркомісця по обидві сторони, заїзді кишені для громадського транспорту, озеленення, лавочки, велодоріжки, тротуарні доріжки.

 

"Ми дуже сподіваємося, що дана дорога розвантажить інші дотичні вулиці, такі як вулиця Довга, Галицька, Любомира Гузара. Це позитивний і довгоочікуваний момент для нашого міста", - Смушак Михайло

Станіслав Ростовцев, директор ТОВ "Івано-​Франківськавтодор", яке і було підрядниками даного об'єкту, розповідає:

"Тендер по даному проводився в серпні 19 року, з осені 19 року ми почали роботи, не перериваючись на період пандемії. На даний час ще потрібно залити один шар асфальтобетону. Робота не припиняється. Роботи ще вистачає"

З‘єднання бульварів затягнулось, бо не могли вирішити ситуацію з «П‘яним базаром», – коментує провідний інженер УКБ Ярослав Кузик. Також каже, що рух запустили тимчасово.

"Як я вважаю, це ще не відкриття дороги, це з'єднання двох бульварів. Тимчасово запустили рух, щоб поспостерігати як він буде відбуватися, що потрібно змінити, що допрацювати. Зараз роботи відновили і об‘єднання триває"