Logo
9 Серпня 2018, 10:51

Бумбокс, Друга Ріка, KAZKA та Карна: прикарпатців запрошують на Drive for Life fest

18-19 серпня в Коломиї пройде фестиваль Drive for Life fest, який поєднує авіацію, парашутний спорт, авто- та мотоспорт, а також повітряні кулі.

Більше 200 учасників з усієї України та Європи змагатимуться на 10 локаціях за звання бути кращими у своїй дисципліні. А родзинкою фестивалю є унікальні та єдині в Україні змагання — Кубок України з Боїв автомобілів (автореслінг).

Drive for Life fest — найграндіозніше свято екстриму, що не залишить байдужим жодного відвідувача. Запах паленої гуми на змаганнях з автослалому, скрегіт металу на автореслінгу, закладені вуха від потужного аудіоустаткування на змаганнях з автозвуку, хмари пилюки та ревіння моторів на ралі-спринті, незабутні враження від польоту на літаку та ніжне коломийське небо, яке ви можете споглядати, стрибаючи з парашутом чи літаючи на повітряній кулі. І все це під музику улюблених гуртів у живому виконанні!

Фестиваль 2018 року має право стати подією міжнародного рівня, адже у спортивних заходах, які відбуватимуться на Drive for Life fest​, братимуть участь спортсмени та музиканти з Польщі, Білорусі, Чехії, Італії.

Спортивна програма: ​Чемпіонат України з автозвуку, Кубок України з автореслінгу (бої машин), Stuntriding, авто- та мото- drag racing, Кубок України з Off-Road, Кубок України з парашутного спорту, Чемпіонат України з автослалому, польоти на літаках малої авіації, польоти на повітряних кулях, стрибки з парашутом.

Музична програма: “​БУМБОКС” (м.Київ), “Друга Ріка” (м.Київ), Арсен Мірзоян (м.Київ), “KAZKA” (м.Київ), “Карна” (м.Івано-Франківськ), “Медовий полин” (м.Тернопіль), “Полюси” (м.Чернівці), “Le Basour” (Італія), “Mission Jupiter” (Білорусь), “Funnets” (Італія), “Сни Дріади” (м.Івано-Франківськ), “Decorum” (м. Калинівка).