Logo

Гройсман закликав українців підтримати створення Уряду Національної Згуртованості

"Надзвичайна ситуація потребує Уряду Національної Згуртованості", заявив лідер політичної партії "Українська стратегія Гройсмана" Володимир Гройсман. Тож політик закликав українців підтримати дану ініціативу. Це можна зробити за посиланням:https://zhurtovani.in.ua.

 Володимир Гройсман, голова політичної партії "Українська стратегія Гройсмана", звернувся до Президента України Володимира Зеленського та голів партій "Слуга народу", "Європейська солідарність", "Батьківщина" й "Голос"  із закликом сформувати Уряд Національної Згуртованості.

"Є вислів, якому 2000 років: «Дім, розділений сам у собі, не може встояти». Історія знову і знову доводила правду, що міститься в цих словах. Нації, які дозволяли розколоти себе, потрапляли в руки агресорів. Україна не повинна повторити їхню долю. Єдиний спосіб, яким Росія може перемогти Україну, це якщо наш дім продовжуватиме бути розділеним. Народ України об’єднався, молодь і літні люди, з усіх верств суспільства. По всій країні люди з гордістю демонструють державний прапор на своїх сторінках у соцмережах і записуються до лав територіальної оборони. Ми всі повинні пишатися і дякувати людям, які згуртувалися і сказали російському агресору: ми будемо разом, ми чинитимемо опір і ми зупинимо тебе", - каже політик.

За словами Гройсмана, тепер, коли Росія стоїть біля наших дверей, українські політики повинні дослухатися до людей: "На мій погляд – це бажання українського народу і прошу всіх вас залишити осторонь свою ворожнечу і сформувати Уряд Національної Згуртованості.Об’єднати Україну, піднявши економіку, щоб мати можливість зміцнити армію, один із найважливіших символів єдності, надати більше влади людям, через продовження децентралізації, щоб вони відчували, що належать до однієї великої нації, і всі вони мають важливе слово у майбутньому нашої країни. Це має стати головною місією Уряду Національної Згуртованості. Український народ просить своїх політиків припинити боротьбу. Люди віддали вам свій голос, щоб ви служили їм, а не служили собі та своїм політичним амбіціям. У цю вирішальну годину продовження міжусобної боротьби зраджує всіх українців, воїнів, які стоять зі зброєю, готові захищати країну, їхні сім’ї, які моляться, щоб вони повернулися додому безпечно, усіх людей, які шанують своїх політиків та прагнуть побачити у них лідерів, які цінуватимуть країну вище власного его".

 
На даний час звернення підтримали уже близько 4 тисяч людей!

 

 

Фото з відкритих джерел