Logo
12 Березня 2024, 13:10
Теги: погода

Частину України охопить нестійка погода: де та коли будуть дощі з мокрим снігом

Найближчими днями частину Україну охоплять дощі й навіть мокрий сніг. Про це в коментарі Телеграфу розказав синоптик, кандидат географічних наук Ігор Кібальчич.

За його словами, атмосферний тиск на більшій частині Європейського континенту залишається високим, тож найближчими днями істотних опадів в Україні не очікується, але є нюанс.

"Лише у західних та південних областях у період з 12 по 15 березня погодні умови будуть нестійкими внаслідок впливу атмосферних фронтів з Балканського півострова та Чорного моря. Тут пройдуть дощі, часом мокрий сніг. Вночі та вранці місцями можливі тумани", - повідомив синоптик.

За його даними, температурне тло загалом по Україні очікується високим. Прохолодно буде в найближчі три доби, 12-14 березня, лише на півночі Лівобережжя. Сюди, за словами Кібальчича, поширюватиметься холодніше повітря по периферії азійського малорухливого антициклону, тому вночі температура опускатиметься до -4…-9°С, проте вдень повітря швидко прогріватиметься до плюсів.

"У західних, південних та центральних областях значно тепліше буде як вночі, так і вдень. Мінімальні значення температури очікуються в межах -1…+5°С, максимальні вдень близько +6…+11°С", - розказав експерт з погоди.