Logo
30 Серпня 2017, 17:15

Частину Валів закриють на півтори року - депутати дозволили заїзд техніки з Шопена для будівництва церкви

Попри звернення місцевих мешканців, які просили не забирати територію Валів для облаштування під'їзду на будмайданчик нового храму, міська рада погодила облаштування такого під'їзду.

церква1

Сьогодні на сесію міської ради прийшли мешканці вулиці Шопена із проханням не забирати територію Валів для під'їзду техніки, пише Курс.

- Пані Оксано, ви як мама маєте нас, батьків, зрозуміти, - звернулися люди до секретаря міської ради Оксани Савчук. - Куди ми маємо піти з дітьми? Ми не проти церкви. Але просимо розглянути питання і не забирати частину вулиці Шопена і Вали...

Начальник управління земельних відносин Кирило Обладан нагадав, що комісія з безпеки руху надала дозвіл для заїзду з Дністровськоі, 26.

Та люди зазначили, що парканами огородили більшу територію, ніж відведена церкві під будівництво.

Представник церкви святого Миколая, яка має постати на Валах, Ігор Костяк, пояснив, що питання заїзду на сьогодні так і не вирішене. Він запевнив, що заїзд через Шопена потрібен тільки на півтори року (від Канадського бізнес-центру вгору до будмайданчика).

церква2

- Нам землі не потрібно, після завершення будівництва відновимо інфраструктуру. Просимо підтримати, бо не розважальний комплекс, а окраса для міста, - закликав Костяк депутатів.

Сесія підтримала 25-ма голосами. Так, частина Валів стане будмайданчиком на наступних півтори року.

Як повідомляв КУРС, в Івано-Франківську церковна громада Святого Миколая планує звести на вул. Дністровській (на місці руїн кафе "Казка") церкву і катехитичний центр за два роки. Наміри церкви наштовхнулися на опір громадськості - електронна петиція з вимогою заборонити будівництво церкви на Валах швидко набрала необхідну для розгляду кількість голосів, однак будівництво не скасували.