Logo
4 Березня 2015, 17:19

Через борги КП «Дирекція замовники» франківці можуть залишитися без світла

КП «Дирекція замовника» боргує за світло більше 400 тис. гривень. У випадку, якщо ситуація не вирішиться енергетики припинять електропостачання об’єктів боржника уже шостого березня, а це гуртожитки та житлові будинки.

світло Станом на третє березня підприємство боргує за спожиту електроенергію 404,3 тис. гривень, з яких – 206,7 тис. борг за лютий, 197,6 тис. грн. - борги за січень, повідомляють в прес-службі "Прикарпаттяобленерго".

Незважаючи на усі спроби ПАТ «Прикарпаттяобленерго» порозумітися, жодних дієвих заходів щодо прискорення виплат не відбулося, ситуація залишилася незмінною.

У енергокомпанії зазначають, що у випадку, якщо оплати не буде, згідно з нормами чинного законодавства, вони будуть змушені припинити електропостачання об’єктів боржника уже в п’ятницю, 6 березня.

«Ми б не хотіли вдаватися до крайніх заходів, - зазначає заступник директора з енергозбуту енергокомпанії Олег Дацко. – Ми розуміємо, що через некомпетентність менеджменту боржника, можуть постраждати невинні люди – мешканці будинків та гуртожитків КП «Дирекція замовника», тому і йшли на поступки і намагалися знайти вихід із складної ситуації, доти, доки це було можливою».

У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» сподіваються, що керівництво підприємства-боржника відшукає кошти та погасить борг і люди залишаться зі світлом.