Logo

Через халатність чиновників ОДА наша область втратила 11 мільйонів гривень

Про це вчора заявив Назарій Іванів, депутат обласної ради, голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій під час засідання регіональної комісії Державного Фонду Регіонального Розвитку (ДФРР).

На початку засідання комісії Назарій Іванів поцікавився у голови комісії, заступника голови Івано-Франківської ОДА Богдана Футерка, чому 11 мільйонів гривень, виділені ДФРР для школи Красноїлля, що на Верховинщині, ще минулого року по суті були втрачені, адже повернуті до державного бюджету. Депутат  зауважив, чому не було зібрано комісію в минулому році , щоб перерозподілити ці 11 мільйонів гривень для будь-якої школи чи лікарні в нашій області.

«Ми ці 11 мільйонів гривень, якщо так можна сказати, просто викинули у вікно. Чому ці кошти були повернені до держбюджету та чому не була зібрана комісія для перерозподілу даної немалої суми. Це ж п’ята частина бюджету розвитку!», - зазначив він.

Згідно з інформацією, яку надали Назарію Іваніву, ці кошти були не використані з вини підрядника. Оскільки робота виконана невчасно, тому ці кошти були не освоєні. Договір з підрядником буде розірваний і його буде притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством.

«Що заважало вам передбачити цю ситуацію 1 грудня і ще вчасно зібрати комісію у терміновому порядку для перерозподілу коштів? І те, що договір буде розірваний - не поверне 11 мільйонів гривень в бюджет області», - знов ж таки зазначив депутат.

Детальніше у відеосюжеті