Logo
31 Жовтня 2022, 15:24

Через сьогоднішні обстріли ситуація в енергетиці ускладнилася - "Укренерго"

Через пошкодження в результаті сьогоднішніх обстрілів критично важливих об'єктів ситуація в енергетиці ускладнилася.

Про це повідомляє прес-служба НЕК "Укренерго".

Зазначається, що сьогодні вранці ворог знову завдав масованого ракетного удару по об'єктах енергетичної інфраструктури. Нові пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України.

"Стабілізаційні графіки погодинних відключень, які були введені з 6 години ранку у всіх регіонах, зараз скасовані. Для ліквідації аварій, викликаних наслідками ракетних обстрілів, в окремих регіонах операторами розподільних мереж (обленерго) введені локальні обмеження споживачів в межах областей", - йдеться в повідомленні.

Надалі величина необхідного обмеження споживачів буде регулюватися в залежності від поточної ситуації в енергосистемі.

"Укренерго" закликає громадян економити електроенергію для того, щоб допомогти енергетикам якнайшвидше повернути світло.

"Друзі, ми знову просимо Вас про допомогу. Наші ремонтні бригади вже почали ліквідацію пошкоджень там, де це дозволили військові. Допомогти їм може кожен, у кого зараз є світло. Економне споживання електроенергії допоможе утримати баланс в енергосистемі та не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перевантаження", - закликали в компанії.

Довідка УНІАН. Аварійні відключення можуть бути: по-перше, екстреними, які пов'язані з військовими діями. Вони можуть статися, якщо через обстріли пошкоджені або зруйновані енергооб'єкти. По-друге, локальними, коли енергомережі на конкретній обмеженій території виходять з ладу.

Аварійні відключення неможливо передбачити, для них не існує графіків.

Стабілізаційні відключення відбуваються для балансування роботи енергомереж за графіками. Такі відключення ініціює НЕК "Укренерго". Це відбувається, коли обсяг генерації стає менший за обсяг споживання. Або інфраструктура настільки пошкоджена, що не може передавати споживачам необхідну потужність. Тому поки йде ремонт, поставку світла необхідно тимчасово обмежувати.

 

 

 

Фото з відкритих джерел