Logo
22 Лютого 2022, 07:50

Чергове безумство: Путіна лякає “відремонтований” американцями франківський аеродром

У сьогоднішньому зверненні до російського народу президент Росії Володимир Путін заявив, що в Україні є мережа аеродромів, модернізованих американцями для виконання військових завдань. Серед них він назвав аеродром Івано-Франківська, пише Курс.

“Модернізована за допомогою американців мережа аеродромів Бориспіль, Івано-Франківськ, Чугуїв, Одеса та інших здатна забезпечити перекидання військових частин НАТО у найкоротші терміни”, – заявив Путін.

У своєму зверненні він наголосив, що Росія не може не реагувати на розширення НАТО. За словами Путіна, США взялося за освоєння території України і перетворення її на полігон.

“У нас є підстави стверджувати, що багатократно зросте небезпека несподіваного удару по нашій країні. В документах США є можливість попереджувального ракетного удару по противнику. Ми знаємо, хто противник для США і НАТО – це Росія. І плацдармом для цього удару є Україна. Багато українських аеродромів розташовані біля наших кордонів. Розгортання ракетних ударних засобів та радіолокаційних засобів розвідки дозволить контролювати територію Росії до Уралу. Пентагон веде розробку ударних засобів, які зможуть вражати цілі до 5 тис. км. У випадку крилатих ракет час підльоту до Москви складе 35 хвилин, 4-5 хвилин для гіперзвукових ракет. Це просто ніж в горло. Ми на це не погоджувалися і ніколи не погодимося”, – висловився Путін.

 

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване