Logo
11 Вересня 2020, 11:59

Червоний Хрест та Coca-Cola передали новий апарат ШВЛ Івано-Франківському обласному пологовому

Сьогодні, 11 вересня, від організації Червоний Хрест спільно з Coca-Cola передала Івано-Франківському обласному пологовому нові апарати ШВЛ, аналізатор електролітів та монітори пацієнта.

Вручення апаратів штучної вентиляції легень відбулося під стінами пологового, пише Типовий Франківськ.

"Цього дня закінчується програма співпраці "Червоного Хреста" і Кока-Коли. Ми передаємо апарат ШВЛ вартістю 950 тисяч гривень. Загальна вартість всього обладнання склала майже 1,5 мільйона гривень. Знаючи яка ситуація в Івано-Франківську це потрібно. Ми змогли допомогти не тільки лікарням в обласному центрі, а й по районах. ШВЛ закордонного виробництва", - каже голова Івано-Франківської організації "Червоний Хрест" Валерій Старченко.

Товариство "Червоного Хреста" за підтримки фундації Coca-Cola передали для Івано-Франківського обласного перинатального центру апарат штучної вентиляції легень Skan Respiro Plus, які вкрай необхідні для пацієнтів з важкою формою перебігу хвороби та аналізатор електролітів Alan-Analytic-910 Plus та монітори пацієнтів PG S50.

Директор обласного перинатального центру Юрій Павлушинський каже, що апаратів достатньо, але важлива їх якість.

"Зараз у нас є 6 ШВЛ апаратів. Цей апарат від "Червоного хреста" буде в реанімаційному відділі для дорослих. Цієї кількості достатньо, але важлива якість. Ми маємо мати сучасне дороге обладнання. Використовуються апарати ШВЛ, на щастя, не так часто. Він використовується у важких випадках для дорослих породіль з усієї області", - Юрій Павлушинський.

Також спільно з "Кока Кола" Беверілджиз Україна",  "Червоний Хрест" передав понад 100 тисяч пляшок води та напоїв для опорних лікарень, центрів крові та вразливих категорій населення по всій країні.