Logo
29 Липня 2020, 16:51

Четверо франківських випускників склали ЗНО з англійської на 200 балів

Четверо франківських випускників набрали найвищі бали на ЗНО з англійської мови - 200 балів.

Також, ще 9  випускників набрали 199 балів, а ще 14 – 198 балів.

Загалом, в Івано- Франківську для проведення ЗНО було задіяно:

- 12 закладів загальної середньої освіти

- 4 заклади ПТНЗ

- 3 заклади ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

У Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради розповіли про школярів, які змогли похвалитися відмінними результатами ЗНО.

Куца Анастасія, випускниця Ліцею №11 отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови. Такий результат – закономірний підсумок багаторічної праці, оскільки вивчення англійської мови стало не просто шкільним предметом, а хобі.

Анастасія щороку була учасницею та переможцем різноманітних олімпіад та конкурсів з іноземних мов та рідної української мови. Неабиякі знання випускниця продемонструвала ще і з Історії України, отримавши 198 балів на ЗНО з даного предмета.

Розкрити потенціал і полюбити мови їй допомогли улюблені вчителі Федорак Неля Ігорівна та Горбата Олена Володимирівна.

Тепер її мрія працювати з людьми, займатись соціологією та приносити користь Україні обов’язково здійсниться.

Випускниця-медалістка Ліцею № 5 Василюк Анастасія, яка отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови, змалку цікавилась вивченням іноземних мов. Брала активну участь в олімпіадах з німецької та англійської мови. З німецької зайняла друге місце на міській та третє на обласній олімпіадах, а з англійської третє місце на міській.

Успішно склала іспит DSD на знання німецької мови (рівень С1). Обожнює малювати, слухати музику, дивитися стенд-ап та серіали. Мріє подорожувати світом. Планує вступати в Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Польща.

Верхогляд Анастасія, учениця 11-Б класу, Ліцей №1.

Анастасія неодноразова переможниця шкільних та міських олімпіад з англійської мови. З дитинства захоплюється малюванням та музикою, зокрема грою на гітарі. Отримавши максимальні 200 балів на ЗНО з англійської мови, 198 балів з української мови та 195,5 з історії України, планує вступити на факультет міжнародних відносин, а в майбутньому стати дипломатом.

Роман Кулик, випускник Української гімназії № 1, склав ЗНО з англійської мови з результатом 200 балів. Роман - один із кращих гімназистів, який упродовж усіх років навчання працював над зростанням своєї громадянської свідомості, був активістом учнівського самоврядування.

У 2019-2020 навчальному році став переможцем І та ІІ етапів Конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН з німецької мови, номінований на участь у ІІІ етапі цього Конкурсу.

Винятковий успіх Романа в ЗНО з англійської мови - це спільна наполеглива праця гімназиста і вчителя Наталії Кудли (спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії).