Logo

Чи буде тепло в Івано-Франківських школах та садках: проблеми входження в опалювальний період

Сьогодні, 11 жовтня, на позачерговому засіданні Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули проблему  входження в опалювальний період.

Про це в мережі розповів мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

В Івано-Франківській громаді виникла проблема із ряду надзвичайних ситуацій - відсутність постачання газу в бюджетні установи: заклади охорони здоров’я, школи, садочки та соціальні заклади.

"Знову маємо проблеми входження в опалювальний період… Навіть підписавши Меморандум на державному рівні... Закріпивши ціну на газ для бюджетних установ. Адже все має бути в нормах права та відповідно до документів, домовленостей", - пише міський голова.

Проблема виникла через підвищення ціни на газ. На початку року була домовленість про ціни на газ за 7-8 гривень за кубометр, на даний час вона сягає 30 гривень. Це додаткові 500 тисяч гривень для міського бюджету.

"А тепер уявіть яка ситуація в закладах освіти. Понад 10 тисяч діток, які мають навчатись в теплих і комфортних умовах! А це понад 253 тисячі кубометрів газу та понад 7 мільйонів для бюджету міста. А ще є заклади культури, бібліотеки, соціальні заклади... 
Це надзвичайна ситуація і треба приймати негайні рішення. Адже йдеться не лише про матеріальні збитки для громади, а й про комфорт людей", - йдеться у дописі Марцінківа.

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване