Logo

Виділених облрадою коштів на оборону - недостатньо: голова Івано-Франківської Асоціації АТО-ООС (ВІДЕО)

Вчора, 16 лютого,  в ефірі ОТБ "Галичина" голова обласної Асоціації учасників та ветеранів АТО-ООС Мирослав Кріль висловив свою думку щодо напруженої ситуації в країні у зв'язку із загрозою військового вторгнення Росії та створення територіальної оборони Івано-Франківщини.

"Рішення обласної ради про створення територіальної оборони, на мою думку,  запізніле, — вважає Мирослав Кріль, — тероборона до 15 лютого уже б мала бути сформована на 70%".

За словами Кріля, 3,5 млн грн, які виділили, є недостатніми, адже інші області виділили на цей процес значно більші суми.

"Проте, дана суму все одно дає можливість на початок забезпечити певними технічними складовими нашу тероборону", - додає голова Асоціації.

Також Кріль вважає, що сьогодні ставки дуже великі.

"Якщо наша влада у ситуації з рішенням Думи про визнання ДНР і ДНР  покаже себе слабкою, Путін, звичайно, не буде це використовувати, тому що йому цей "менінгіт" на голову не потрібен. Але це буде як один із важелів тиску на Зеленського, на МЗС України, на мінські відносини. І відповідно, набрання союзників, у вигляді Німеччини та Франції, які будуть стояти в цій ситуації на стороні Путіна для того, щоб заспокоїти свої країни, свій електорат", - каже ветеран.

"Все залежить від нашого керівництва. Якщо керівництво нашої держави буде стійке і міцне, якщо воно буде йти в чіткому напрямку, що ми ніколи в житті не погодимося ні на які там "сепаратні вибори", та інші речі, які нам пропонує Росія - ми цю інформаційну війну виграємо. Проте, якщо ми підемо на зустріч цьому шантажу і почнемо програвати то, я думаю, ми програємо набагато більше. Бо ті ж самі наші союзники так само не захочуть мати справу зі слабким союзником", - підсумовує голова  Асоціації учасників та ветеранів АТО-ООС.