Logo
30 Липня 2014, 13:39

Чого найбільше бракує прикарпатським воякам у зоні АТО

АТО
Франківські самооборонівці повернувшись з сходу країни, куди відвозили допомогу для прикарпатців розповіли чого зараз бракує воякам.

Представники Івано-Франківської самооборони кілька разів відправлялася в зону АТО з потрібними речами, щоб допомогти прикарпатцям, які воюють на сході країни, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

І якщо на початку бійцям було необхідне майже все, то зараз ситуація трохи змінилася.

Найгострішими завжди залишаються питання забезпечення продуктами, зброєю та іншими необхідними речами безпосередньо на території, де ведуться бойові дії. А що стосується блокпостів, то вони вже частково забезпечені найнеобхіднішим.

Про це у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» повідомив представник місцевої самооборони Юрій «Тихий».

«По блокпостах немає аж такої потреби і вся допомога спрямовується безпосередньо у зону бойових дій. До прикладу, нещодавно її відправляли здебільшого на Луганськ та Лисичансь кнашим бійцям. Тобто, в ті райони, де велися активні бойові дії, бо продуктів харчування там практично не було», - зазначив Юрій.

Та все ж наголошує, що прикарпатським воякам найбільше не вистачає тактичного забезпечення.

«Найнеобхіднішим залишається тактичне забезпечення – тепловізори, прибори нічного бачення. Потрібна хороша оптика -  біноклі, хороші приціли, каліматори, ліхтарики, взуття та одежа», - зауважує самооборонівець .

Щодо зброї, то зазначає, що її багато вдалося захопити у Словянську та Краматорську коли відбили у сепаратистів великі склади. Тож більш-менш бійці зброєю забезпечені.