Logo
19 Травня 2022, 18:29

Чому у різних регіонах росії горять військкомати та хто здатен на бунт у країні

Підпали воєнкоматів  у росії – цілеспрямована кампанія протестного руху тих росіян, хто почав думати, та не хоче вмирати за Путіна.

У росії почастішали випадки підпалів військових комісаріатів.

Про це в етері проєкту 1+1 "Нічна Варта" заявив редактор "Нова Газета. Європа" Кирило Мартинов. 

Також він ексклюзивно розповів, як побудована система контролю росіян Путіним та чи можливий військовий переворот в російській армії. 

"Дев’ять воєнкоматів підпалили в росії за останні тижні, і в цьому є раціональність. Люди думають, що спаливши його, можна буде не йти воювати. І це показує частину настроїв людей. Це і знищення документів, і прояв протестного руху проти війни”, - пояснив він.

На питання про те, скільки росіян має загинути, щоб розпочався масовий протест, Кирило Мартинов зазначив: "Путін воює не з тими росіянами, які здатні на протестний рух. На війну їдуть люди з депресивних та бідних регіонів, з національних республік. Вони не здатні на бунт. Путіну головне, щоб великі міста жили спокійно, поки “гарматне м'ясо” росії з регіонів вмирає".

Журналіст Євген Куксін поцікавився станом економічних еліт росії та долею Романа Абрамовича.  З одного боку, санкції створили проблеми багатіям навколо Кремля, з іншого ми бачимо їх об’єднання навколо Путіна. 

“Російські бізнесмени хотіли б незалежності, але вони опинились в ситуації, коли вони мають стиснути зуби і догождати Путіну. Варіантів немає. І в росії взагалі немає олігархів як в розумінні України. Весь середній та крупний бізнес підпорядкований Кремлю”, - сказав він.

 

 

 

Фото з відкритих джерел