Logo
24 Вересня 2021, 14:43

Чому в Івано-Франківській області 241 заклад не готовий до опалювального сезону

Понад 200 котелень у бюджетних закладах Івано-Франківщини не готові до опалювального сезону.

Причиною неготовності до початку опалювального сезону у 241 бюджетному закладі  стали технічні неполадки.

Котельні та паливні у цих закладах не усунули порушення в системах газопостачання згідно з приписами, які були надані наприкінці попереднього опалювального сезону.

У пресслужбі "Івано-Франківськгаз" наголошують, що тричі протягом вересня нагадували про необхідність усунення порушень до початку опалювального сезону 2021/2022 років. У більшості бюджетних закладів вимогу проігнорували.

Серед об’єктів, які не усунули порушення, 77 закладів охорони здоров’я, 97 закладів освіти, а також 20 закладів культури.

"Велика частина порушень – це відсутність сигналізатора загазованості. Його вартість – близько 600 гривень, а це абсолютно доступна сума для закладу, плюс виготовлення проєкту. У всіх керівників цих закладів був час, щоб усунути порушення, щоб вчасно увійти в опалювальний сезон, — зазначає технічний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський. — Запуск котелень та паливних, зокрема, відновлення на них газопостачання, буде проводитись тільки після відповідної передпускової підготовки. Мова про приведення систем газопостачання у відповідність до вимог Правил безпеки систем газопостачання".

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне.