Logo
5 Червня 2020, 11:35

Чорна п'ятниця: Марцінків на велосипеді проінспектував мікрорайон Пасічна

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з комунальниками на велосипедах інспектували мікрорайон Пасічна. 

Про це повідомила пресслужба міського голови, пише Типовий Франківськ.

Перевірили велосипедну і тротуарну доріжки, сквер «Первоцвіт», а також німецьке озеро.

«Побачили, що деякі дерева у сквері потрібно поміняти, подивилися де є сміття, щоб прибрати. У мене є план щодо благоустрою цього озера, показав його міському голові і той йому дуже сподобався. А саме, йдеться про встановлення гойдалок і облаштування території навколо озера, щоб там можна було комфортно відпочивати», – розповідає депутат міської ради від мікрорайону Роман Харук.

За словами депутата, місцеві мешканці підтримують ідею, що навколо озера має бути повністю пішохідна зона і велодоріжки.

Як зазначив директор комунального підприємства «Благоустрій» Михайло Яцків, при інспекції подивилися на новенький установлений пандус, який сполучає Пасічну із дамбою. Та запланували чимало робіт, зокрема, косіння трави та прибирання.

«Оглянули стан велодоріжок, а також сквер та озеро. Ухвалили рішення зробити шматок велодоріжки, і розмітку, щоби всім було зручно. Працюємо! Чорна п’ятниця – за розкладом», – прокоментував Руслан Марцінків.