Logo
27 Травня 2019, 12:59

Чорний ліс - 2019: франківські школярі вирушили до табору вчитися виживати

На Франківщині стартувала молодіжна науково-пізнавальна патріотична програма "Чорний ліс – 2019". Захід відбувається вже 16-й рік поспіль в межах відзначення Дня Героїв.

Школярі вирушили до табору "Лімниця", де до кінця травня відбуватиметься вишкіл.

Про це повідомляють на сайті міського голови Руслана Марцінківа, пише Типовий Франківськ.

Цьогоріч до участі в міському етапі програми зголосились 7 команд. Протягом тижня вони змагатимуться в стрільбі, орієнтуванні на місцевості, різних спортивних вправах, стройовій підготовці та навіть стрілецькій пісні та польовій кухні. Команда-переможець представить Івано-Франківськ на обласному етапі "Чорного лісу".

Директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко зазначив, що дітям програма дуже подобається і щороку вони надсилають чимало відгуків про неї. По-перше, молодь навчається працювати в команді й дуже здружується між собою. По-друге, діти потрапляють в незвичні для себе умови дикої природи й отримують навички екстремального виживання.

"Програма вже традиційна для нашого міста і щороку зголошуються нові учасники. Я тішусь, що такий патріотичний вишкіл відбувається саме в рамках відзначення Дня Героїв. Що важливо, дітям цікавий цей захід і така тематика. Тому "Чорний ліс" однозначно матиме продовження", – підкреслив міський голова Руслан Марцінків.