Logo
1 Липня 2020, 14:26

Човен, рятувальні жилети та мотопомпи: Прикарпаття отримало допомогу з Італії за 360 тисяч євро

Сьогодні, 1 липня до Івано-Франківська прибула допомога на боротьбу з наслідками негоди з Італії.

Нагадаємо, допомогу вчора, 30 червня доправили до Львова, пише Типовий Франківськ.

"Стихія, яка пройшла у нашій області, за оцінками експертів є наймасштабнішою за 50 років. Збитки оцінюються в 2 мільярди гривень, крім виплат населенню. На сьогодні в області 9 населених пунктів без сполучення. Газопостачання немає 4500 абонентів, електропостачання відновлене повністю", - зазначив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Очільник області додає, що створений координаційний центр, який допомагатиме комплексно підійти до відновлення наслідків негоди.

"У цих умовах робота надзвичайних служб є дуже важливою. Оцінювальна вартість вантажу 360 тисяч євро. Хочу наголосити, зараз нам як ніколи потрібно верифікувати що ми хочемо. Крім першочергових виплат важливо відновити інфраструктуру, відновити дамби, щоб подібна ситуація не повторилася", - наголосив Федорів.

За словами начальник управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимира Чернецького, Італія передала Прикарпаттю: мотопомпи, човен, електростанції, бензопили, рятувальні жилети, пожежні рукави та інше рятувальне спорядження. Це все передадуть сьогодні у найбільш постраждалі райони Івано-Франківської області для надання допомоги населенню.