Logo
18 Листопада 2014, 13:08

Чи покарають нелюда, який з рушниці застрелив собаку? (ФОТО)

Днями на території підприємства «Лісекоцентр», що в Богородчанському районі, з 20 метрів був вбитий пострілами із рушниці собака. Докласти всіх зусиль, щоб вбивцю покарали обіцяють волонтери «Дому Сірка».

пес

Про це на прес-конференції розповіла голова ГО «Благодійна організація «Дім Сірка» Наталія Когут.

«На цій території знаходилося три собаки, якими опікували охоронці підприємства та лісники. Собаки були адекватні, жодного разу за 4 роки скільки там живуть, ні на кого не кинулися. Але чомусь декому захотілося в суботу в 11 годині дня ходити з рушницею, прийти і вбити собаку пострілом у голову», – розповіла Наталя Когут.

За її словами, про випадок їм повідомив один з охоронців підприємства, який опікувався застреленим собакою на кличку «Малий». Охоронець пообіцяв, ща так просто це не залишить. В свою чергу це зробила й голова Благодійної організації «Дім Сірка», яка зі сльозами на очах розповідала про вбивство.

«В міліції я дуже просила, щоб нам дали направлення на дослідження трупу собаки, але нам відповідали, що не мають права цього робити тому, що не порушена кримінальна справа. Вони цей випадок зареєстрували як адмінпорушення. Тобто собака немає права на життя. Це просто річ»,  – зазначила вона.

За допомоги юристів зі Львова вдалося отримати направлення на дослідження, а не на експертизу. Вчора у Львові зробили розтин і витягли з тіла собаки дві кулі. Тепер ці кулі передадуть на експертизу, щоб встановити з якої саме зброї стріляли, і чи має людина, яка стріляла, дозвіл на зброю.

Активісти організації володіють інформацією, що собаку застрелив син сільського голови одного із населених пунктів Івано-Фраківщини.

«Ми будемо йти до кінця, наша позиція – ті хто стріляє, мають відповідати за те, що вони роблять», – додала Наталя Когут.

пес1

пес2

пес3