Logo
10 Лютого 2024, 18:14

Cховати голову в пісок і перечекати не вдасться, - політолог про ситуацію в Космачі

Зустріч представників обласного ТЦК і СП з жителями Космача, де 6 лютого натовп напав на жінку з дитиною через підозру у співпраці з військовими, проблему не віришила. Конфлікт продовжує набирати обертів. Свою думку з цього питання на своїй сторінці у Фейсбуці висловив політолог, засновник агенції соціальних технологій «VD Consult» Володимир Джигіта.

«Хто винен і що робити? Дуже часто вирішення другого питання залежить від розуміння першого. Якщо ж ми аналізуємо ситуацію останніх днів у Космачі, то тут шукати конкретних винних осіб не так важливо», - зазначає Джигіта.

Він наголошує, що передусім йдеться про недостатню увагу до інформаційної сфери з першого ж дня відновлення незалежності України і до сьогодні. При чому такий стан справ підсилюється практично відсутньою комунікацією на місцях, тож варто було чекати проблем.

І така прблема виникла у Космачі. Політолог звертає увагу, що потрібно повністю сконцентруватися на вирішенні проблеми і дивується відсутності адекватної реакції влади на місцях.

«Чому на зустрічі з представником ТЦК ми не бачимо поряд керівництва Косівської (наголошу) військової адміністрації? Чому ми не бачимо жодної згадки про інцидент з побиттям жінок та дитини на сайті РВА та офіційних сторінках в соцмережах. Шановні, сховати голову в пісок і перечекати не вдасться! Те ж саме питання можна поставити і до органів місцевого самоврядування. Ми не бачимо вашої роботи. – наголошує Володимир Джигіта. – Тож яким може бути вирішення? Тут дуже важлива робота правоохоронних органів, які мають дати належну оцінку всім діям і висловлюванням учасників перекриття дороги, побиття людей та випадів у сторону військових. Паралельно необхідно забезпечити діалог між офіційними посадовими особами і людьми. При чому такий діалог необхідний по всій області і по всій державі. Без цього варто очікувати інших проблемних ситуацій».

 

Фото Яна Доброносова