Logo
31 Травня 2019, 13:15
Теги: ДАБК, штраф

ДАБК Івано-Франківської міськради оштрафував порушників на 100 045 гривень

На підставі звернення жителів вулиці Декабристів 24.04.2019 р. Управлінням з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради було проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності на об’єкті будівництва "Багатоквартирний житловий будинок з закладами громадського призначення" на вулиці Декабристів в селі Микитинці.

Про це повідомляє Управліннядержавного архітектурного-будівельного контролю ІФ, пише Типовий Франківськ.

Під час проведення позапланової перевірки встановлено, що генеральним підрядником виконуються будівельні роботи на об’єкті будівництва з відхиленням від затвердженого робочого проекту в частині збільшення поверховості прибудованих закладів громадського призначення.

Чим порушено частину першу статті 9 ЗУ "Про архітектурну діяльність"; не ведеться авторський нагляд на об’єкті будівництва, чим порушено абзац другий пункту 5 Порядку авторського нагляду, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 903 ; не ведеться технічний нагляд на об’єкті, чим порушено абзац третій підпункту 1 пункту 5 Порядку ведення технічного нагляду, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 903.

За результатами проведеної позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил складено акт, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності, протоколи про адміністративне правопорушення та видано приписи про зупинення підготовчих та будівельних робіт, притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафні санкції на суму 100 045 гривень.