Logo
5 Серпня 2015, 18:42

ДАІ Івано-Франківщини перевірила вантажоперевізників на дотримання вимог про обмеження руху в спекотну погоду (ФОТО)

У зв’язку з утриманням спекотної погоди, Державтоінспекція Івано-Франківщини перевіряла водіїв на дотримання встановлених вимог щодо обмеження руху в спекотну погоду.

1

Це стосується зокрема вантажівок загальною масою понад 24т. з навантаженням на вісь понад 7т.

Тож, у ході рейду деякі вантажівки проходили ваговий контроль і в об’єктиві камер водіям доводилося пояснювати чому їхав з понаднормовим вантажем.

Один із виявлених порушників, водій автомобіля «КРАЗ», п. Микола, перевозячи піщано-граdійну суміш визнав, що: «У кар’єрі екскаватор завантажує, тож можливий і перегруз, це тут, на вазі уже точно знаєш, а там ви знаєте, як це робиться».

З допомогою вагового контролю чітко визначається чи відповідає вага вантажу записам у документах, чи вона занижена.

Як зазначив Сергій Івонюк, начальник габаритно-вагового контролю: «Кожна вісь, якою він переїхав, дає нам результат. Тут, наприклад, немає перевантаження. Але у таку спеку, якщо би рухалися автомобілі із вагою 40-50 тон, то асфальт дуже руйнується, це є неприпустимо».

Згідно встановлених вимог водіям-великоваговикам забороняється рух з 10 години ранку до 22 години вечора. Про це повідомляють встановлені дорожні знаки, зрештою, таке обмеження діє уже кілька років, тож водії підлаштовуються під цей графік. Проте, не обходиться і без порушників, зазначив командир взводу ДПС капітан міліції Роман Дмитрів: «В день ми виявляємо та складаємо 1-2 протоколи на порушників за недотримання вимог дорожніх знаків, зокрема за порушення обмежень руху великовагового транспорту».

Згідно графіка роботи ваговий контроль пересувний. Він працює у 4-ох визначених місцях різних напрямків доріг державного значення.

Що стосується місць відстою великоваговиків, то їх на дорогах області є 36. Тож, водіям залишається дотримуватися встановлених вимог, а Державтоінспекції, спільно з уповноваженими службами автомобільних доріг, проводити контроль за дотриманням цих вимог, щоб не допустити руйнування дорожнього покриття.

2

3

4

5

6

7