Logo
1 Лютого 2016, 14:45

Дайджест можливостей лютого

Навчальна поїздка в Їзраїль, довготривале волонтерство в Латвії чи стипендія на навчання за однією із програм Українського католицького університету. Ще більше корисних можливостей – в огляді «Студвею».

1

Конференція для винахідників і підприємців think.BDPST

Щорічна конференція think.BDPST, яка зосереджена на регіональному розвитку, перспективах досліджень і технологіях майбутнього. Там можна буде зустріти фахівців із країн Вишеградської четвірки (Чехії, Словаччини, Угорщини, Польщі), експертів Ради Європи й ООН, а також представників таких успішних компаній і стартапів як Airbus, Gedeon Richter, TerraCycle.

Коли, де: 8-10 березня, Будапешт, Угорщина.

Умови: для учасників із CEI (Центральноєвропейська ініціатива) − регіону, куди входить і Україна, покриваються витрати на проживання, харчування та дорогу. Для участі необхідно зареєструватися, надіслати CV, супровідний лист і список своїх публікацій на відповідні теми. Можлива невелика плата за участь.

Дедлайн: якомога швидше.

Тренінг для активних студентів

Міносвіти України проведе тренінг Stud Active для представників органів студентського самоврядування й активних студентів Кіровоградської та Черкаської областей.

Мета – створити самодостатнє та дієве студентське самоврядування, надати практичні навички щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вишів і боротьбі з корупцією.

Коли, де: 6-7 лютого, Україна, на базі Кіровоградського національного технічного університету.

Умови: безкоштовно, попередня реєстрація.

Дедлайн: 5 лютого.

Міжнародний навчальний курс у Латвії

Навчальний курс «Розвиток громадянської участі молоді меншин і її залучення у процес прийняття рішень» організований для активних громадян. Курс буде базуватися на принципах неформальної освіти й особистісно-орієнтованого підходу. У програмі будуть використовуватися творчі майстерні, обмін досвідом, практичні заняття й розробка конкретних проектів та ідей. Члени команди та запрошені експерти нададуть інформацію про методи й засоби молодіжної роботи.

Коли, де: 3-9 квітня, Рига, Латвія.

Умови: участь безкоштовна, організатори забезпечують проживання та харчування учасників.

Дедлайн: 10 лютого.

2

Тренінг на тему підприємництва

Молоді підприємці, студенти й активісти можуть подаватися на участь у тренінгу на тему підприємництва, що відбудеться навесні на Кіпрі.

Коли, де: 1-7 квітня, Греція.

Умови: покриття витрат на дорогу, харчування та проживання.

Дедлайн: 12 лютого.

Young Innovators Fellowship Programme

Стипендіальна навчальна програма на соціальну тематику, пов’язану з проблемами рівності, демократії та права. Обов’язкова умова – хороша англійська.

Коли, де: липень 2016-липень 2017, Нью-Йорк, США.

Умови: стипендія, покриття витрат на дорогу, страховку тощо.

Дедлайн: 22 лютого.

Стань ЄВС-волонтером у Латвії

Можливість на 10 місяців поїхати жити в іншу країну, вивчати нову культуру й мову, а також виконувати суспільно важливу працю. Проект Take the challenge має на меті просування розвитку молоді через роботу в молодіжних центрах і клубах. Також ЄВС-волонтер працюватиме в соціальних проектах із літніми людьми, в дитячих садках, школах, бібліотеках і культурних домах.

Коли, де: 1 вересня 2016 -10 липня 2017, Латвія.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів. Повне покриття витрат на дорогу, харчування, проживання+кишенькові гроші.

Дедлайн: 23 лютого.

3

Семінар для молодих європейців на тему інформаційних воєн

Українці та громадяни інших європейських держав запрошуються до участі в семінарі про інформаційні війни. Програма міститиме багато практичних завдань і дискусій.

Коли, де: 24-30 квітня, Україна.

Умови: організаційний внесок – €30, учасникам забезпечують проживання, харчування та повертають 70% витрат на дорогу.

Дедлайн: 28 лютого.

Виграй стипендію на навчання на бакалаврській програмі історії УКУ

Український католицький університет оголосив початок онлайн-тестування на здобуття стипендії (21 000 грн. на рік) для навчання на бакалаврській програмі історії Українського католицького університету. Стипендія діє впродовж чотирьох років (за умови досягнення високих показників у навчанні).

Стипендія покриває витрати на оплату за навчання та щомісячну стипендію (+/- 1 000 грн.). Відбір кандидатів відбувається в кілька етапів: онлайн-тестування, тестування в університеті, співбесіда.

Дедлайн: онлайн-тестування проходитиме з 26 січня до 29 лютого 2016 року.

Освітній тур університетами Польщі

Проект «Освіта без кордонів» запрошує взяти участь у 5-денній освітній пізнавальній програмі за маршрутом: Рівне-Люблін-Варшава-Краків-Львів-Рівне.

Вищі навчальні заклади, з освітньою пропозицією яких познайомляться учасники проекту:

  • Університет Марії-Кюрі Склодовської, Люблін;
  • Люблінська Політехніка;
  • Вища Школа Суспільно-природничих Наук імені Вінсента Поля, Люблін;
  • Академія Бізнесу та Фінансів Vistula, Варшава;
  • Університет SWPS, Варшава;
  • Академія Леона Козмінського, Варшава;
  • Економічний Університет, Краків;
  • Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського;
  • Малопольська Вища Школа імені Юзефа Дітля, Краків.

Коли, де: 28 березня-1 квітня, Польща.

Умови: вартість − €220, сюди входять витрати на дорогу, проживання та харчування.

Дедлайн: 1 березня.

4

Конкурс студентських есе «Де Я і КонституціЯ?»

Хочеш виграти ознайомлювальний візит до Верховної Ради та можливість пройти стажування у провідному аналітичному центрі? Бери участь у конкурсі студентських есе «Де Я і КонституціЯ?» від Центру політико-правових реформ і Реанімаційного пакету реформ.

Для участі в конкурсі необхідно подати креативне есе в рамках однієї з таких тематик:

  • «Конституція як завершення революції»;
  • «Як змусити владу дотримуватися Конституції?»;
  • «Конституціоналізм як ідеологія успішного розвитку України».

Умови: обсяг есе − до 8 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14 pt з інтервалом 1,5 між рядками, з відступами від країв аркуша по 2 см зліва та згори і по 1,5 см знизу та справа. У разі використання літератури й інших джерел посилання на них обов’язкове.

Дедлайн: 15 березня.

Навчальна школа «Модель Європейського Союзу»

Хочеш поглибити свої знання про демократію та Європейський Союз? Набридла теорія і просто кортить на власному практичному досвіді вивчити специфіку діяльності ЄС? Тоді перша в Україні школа «Модель Європейського Союзу» для тебе. Протягом чотирьох днів моделювання учасники будуть виконувати роль міністрів, які представляють 28 держав-членів ЄС і представників країн-членів Європейського парламенту з різними політичними поглядами.

Коли, де: 24-27 березня, Україна, Івано-Франківськ.

Умови: участь безкоштовна, потрібна попередня реєстрація.

Дедлайн: 17 березня.

Літня школа «Єврейська історія, спільне минуле і спадщина: культура, міста, середовища»

Центр міської історії запрошує на літню школу «Єврейська історія, спільне минуле і спадщина: культура, міста, середовища». Програма триває чотири тижні та складається з 40 год початкового курсу їдишу, 80 год лекцій, семінарів і воркшопу. Програма виходить за межі академічної історії та залучає різноманітні форми практичної роботи з історичним матеріалом. Через поєднання лекцій і семінарів із практичною роботою та груповими завданнями літня школа навчає, як працювати з проектами публічної історії. Літня школа запрошує магістрантів та аспірантів, молодих дослідників (до 35 років), викладачів вишів, музейних працівників, практиків спадщини з України, Білорусі, Польщі та Росії. Робоча мова – англійська.

Коли, де: 11 липня-5 серпня, Львів.

Умови: участь у школі є безкоштовною. Організатори покривають дорожні витрати, проживання, обіди й екскурсії.

Дедлайн: 17 квітня.

5

World Village Conference

Студенти з усього світу, дослідники чи академіки, власники бізнесу та фахівці, які розуміються в основах економіки, сільського господарства, культури чи будь-якої іншої галузі, пов’язаної з сільською промисловістю, можуть взяти участь у конференції з розвитку сільського господарства. Вимоги − розуміння тематики, можливість спілкуватися англійською.

Коли, де: 23-25 травня, Індонезія.

Умови: покриваються витрати на проживання та харчування, а також локальний транспорт.

Дедлайн: відкритий до остаточного набору.

Грантова програма «Молоді дослідники»

National Geographic оголосив прийом заявок на участь у грантовій програмі «Молоді дослідники».

Програма має на меті підтримку спеціалістів, які хочуть реалізувати власний проект чи провести польове дослідження в одній із 18 країн Азії. Розмір гранту – від $2 000 до $5 000.

Умови: участь можуть взяти всі, хто зацікавлений у збереженні навколишнього середовища, тваринного світу й архітектури. Вимоги до учасників – вік від 18 до 25 років і досвід дослідницької роботи.

Дедлайн: для участі у відборі необхідно протягом року подати заявку та надіслати резюме.

Освітня 10-денна поїздка в Ізраїль

Міжнародна молодіжна єврейська нерелігійна організація «Гілель» пропонує молоді до 26 років з єврейським корінням взяти участь в освітній поїздці в Ізраїль у рамках програми «Тагліт».

Коли, де: 10 днів протягом року, Ізраїль.

Умови: покривається переліт, проживання, харчування, охорона й супровід на весь час поїздки, медична страховка.

Дедлайн: немає.

Фото: stock-up.