Logo
15 Квітня 2023, 18:04
Теги: Leopard 1, Данія

Данія збирається "дуже скоро" відправити Україні танки Leopard 1 – Міноборони

Данія розраховує, що зможе "дуже скоро" відправити в Україну обіцяні танки Leopard 1. Компанія Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) завершує процес відновлення техніки.

Про це розповів виконуючий обов'язки міністра оборони Данії Троелс Лунд Поульсен. Він відвідав FFG разом з членами комітету з оборони і Ради із зовнішньої політики, про що сказано на сайті Міноборони Данії. Чиновники оглянули танки Leopard 1А5, які знаходяться на відновленні, передає Типовий Франківськ.

"Я дуже радий можливості запросити парламентських політиків на FFG, щоб вони також могли побачити, як далеко ми просунулися в процесі відновлення танків Leopard 1. І ми сподіваємося, що зможемо відправити їх в Україну дуже скоро", — заявив Поульсен.

Спочатку Данія планує відправити близько 80 танків для двох батальйонів. Перед цим українські військові пройдуть навчання з використання техніки. Leopard 1А5 відновлюють для України в рамках спільного проекту Данії та Нідерландів. Держави також забезпечать ЗСУ боєприпасами до цих танків і запасними запчастинами.

 

 

 

Фото з відкритих джерел