Logo
7 Травня 2024, 08:38

Де війська РФ атакують і зазнають втрат: Генштаб розкрив свіжі дані про війну

За 6 травня на фронті в Україні зафіксували 87 бойових зіткнень, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Зазначається, що на "найгарячіших" напрямках фронту ситуація така:

На Сіверському і Слобожанському напрямках артилерійських і мінометних обстрілів ворога зазнали понад 20 населених пунктів.

На Куп'янському напрямку ЗСУ відбили 9 атак; під артилерійським і мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів.

На Лиманському напрямку ЗСУ відбили 4 атаки; від артилерійських і мінометних обстрілів постраждали понад 10 населених пунктів.

На Бахмутському напрямку ЗСУ відбили 11 атак; під артилерійським і мінометним вогнем опинилося понад 10 населених пунктів.

На Авдіївському напрямку ЗСУ відбили 22 атаки; артилерійським і мінометним обстрілам піддалися близько 20 населених пунктів.

На Новопавлівському напрямку російські війська 14 разів намагалися прорвати оборону; під артилерійським і мінометним вогнем окупантів опинилися понад 10 населених пунктів.

На Оріхівському напрямку росіяни 5 разів атакували позиції ЗСУ; артилерійським і мінометним обстрілам піддалися близько 20 населених пунктів.

На Херсонському напрямку війська РФ не відмовляються від наміру витіснити наші підрозділи з плацдармів на лівобережжі Дніпра; здійснили 2 безуспішні атаки на позиції наших військ у районі населеного пункту Кринки; артилерійського та мінометного обстрілу зазнали близько 20 населених пунктів.