Logo
21 Березня 2022, 18:47

Деблокувати Маріуполь технічно можливо – Білецький

Операція з деблокування Маріуполя технічно можлива, але залежить від пріоритетів, на які Генеральному штабу ЗСУ потрібно витрачати сили і засоби, вважає засновник полку спецпризначення «Азов» Андрій Білецький. Про це він сказав в ефірі Радіо Донбас.Реалії.

«У Генерального штабу фронт – вся Україна, і він бачить пріоритети по-своєму. Критикувати рішення на війні немає жодного сенсу. У військовому вимірі така операція можлива. Якщо Генштаб буде мати вільні сили – навіть серед тих ресурсів, які є – то це реальність. Якщо таких сил немає, наприклад, поновлення наступну на Київ чи Кривий Ріг, зрозуміло, що буде інша історія. Не гіпотетично, а реально це можливо, але залежить від багатьох факторів. Ми повинні привертати увагу світу до Маріуполя. Якби міжнародні організації працювали так, як по Сирії, то я певен, що можна було б домогтися твердого перемир’я на 5-7 днів, коли могло би пройти вивезення поранених бійців і могла б вийти більшість населення Маріуполя з міста. Але для цього про Маріуполь треба не забувати», – сказав Білецький.

Він додав, що поранених у боях за місто бійців багато, та нагадав висновки американської розвідки про те, що 50% бойових вильотів російської авіації відбуваються на Маріуполь.

«Вони застосовують реактивну корабельну артилерію і скупчили величезну кількість артилерії, знищуючи Маріуполь квартал за кварталом. Тут ідеться не про військову майстерність. Боєприпаси і метал просто висипаються на місто», – зазначив Білецький.

 

 

 

Фото з відкритих джерел