Logo
28 Квітня 2015, 15:11

День танцю в Івано-Франківську відзначать масштабним танцювальним перфомансом

Завтра, 29 квітня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбудеться масштабний танцювальний захід «OpenDanceDay – 2015».

крицак1

До організації заходу долучилися найкращі хореографи провідних танцювальних шкіл міста, в яких викладають найрізноманітніші стилі танцю.

За словами представника студії сучасних танців "MixStyle" Ігоря Крицака, танцювальний рівень Івано-Франківська з кожним роком піднімається, а завдяки спільним зусиллям танцюристів міста він стане ще більшим.

«Ми хочемо, щоб Івано-Франківськ став столицею танцювальних заходів. Ми хочемо зробити так, щоб Європа приїжджала до нас, адже в нас є гори, є чисте повітря, у нас гривня, а не євро. Ми можемо створити всі потрібні умови, зробимо танцювальні табори, запросимо хореографів. Все це ми можемо зробити спільними зусиллями. Ми виведемо Івано-Франківськ на зовсім новий танцювальний рівень», – каже Ігор Крицак.

Що ж до святкування Дня танцю, то організатори «OpenDanceDay – 2015» кажуть, що дійство розпочнеться о 17.00, а закінчиться тоді, коли в учасників уже не стане сил танцювати.

крицак2

«Захід розпочнемо індивідуальними виступами танцювальних шкіл. Загалом їх буде 15. Далі будуть майстер-класи. А родзинкою свята стане спільний танець, який представлять школи-учасниці, над хореографією якого усердно працюють всі учасники», – розповів Ігор Крицак.

Загалом у заході візьмуть участь близько 200 франківських танцюристів.

Організатори запрошують всіх франківців долучитися до танцювального свята «OpenDanceDay – 2015», адже, за їх словами, танець – це лікарство для душі, незважаючи на його стиль і вік танцюючого.