Logo
25 Червня 2020, 17:28

Денис Шмигаль: Дотримуйтесь карантину, щоб не довелося "закривати країну"

Шмигаль закликає українців дотримуватися карантину, щоб не довелося "закривати країну" і знову запроваджувати жорсткі обмеження.

Про це він заявив під час засідання уряду, повідомляє кореспондент УНІАН.

"Черговий антирекорд - майже тисяча хворих на коронавірус офіційно підтверджених за минулу добу. Продовжується зростання. Ми отримали хвилю коронавірусу. Завантаженість лікарень значно збільшилась. Є області, в яких завантаження лікарень складає понад 50%. На жаль, це надзвичайно негативний сигнал, і це означає, що ми увійшли в таку серйозну хвилю захворюваності на коронавірус", - зазначив прем'єр.

Він підкреслив, що в окремих регіонах доводиться розгортати лікарні «другої хвилі».

 "Українські медики та епідеміологи кажуть нам про одну головну причину (збільшення кількості хворих на COVID-19) - люди перестали дотримуватися обмежень. А місцева влада, щоб не втратити якісь політичні бали, продовжує послаблювати ті обмеження, які залишалися на місцевому рівні. Відповідно, практично на сьогодні ми отримали в багатьох областях чіткий конкретний результат по зростанню захворюваності. Хоча при такій моделі карантину, яку ми запровадили, в інших країнах при таких обмеженнях та їх дотриманні захворюваність не зростає, а тримається на помірному рівні", - сказав Шмигаль.

Прем'єр-міністр вкотре закликав усіх дотримуватися карантинних обмежень. "

Тому сьогодні, якщо ми хочемо вберегти країну, економіку від провалу, від падіння і не закривати країну, не робити повну зупинку і карантинні обмеження не вводити, як це було в березні, є єдиний шлях - усім разом дотримуватися тих обмежень, які запропоновані в адаптивній моделі (карантину)", - наголосив він.