Logo
3 Лютого 2020, 19:09
Теги: Шмигаль

Денис Шмигаль: Це була пропозиція президента і прем’єра

Денис Шмигаль розповів, що пропозиція зайняти посаду міністра до нього надійшла від президента Володимира Зеленського і прем’єра Олексія Гончарука.

Про це читайте Денисв Шмигаля у інтерв'ю Укрінформу "Денис Шмигаль, кандидат на посаду віцепрем`єра - міністра розвитку громад і територій".

"Це була пропозиція президента і прем’єра. У мене була розмова й з Володимиром Зеленським, і з Олексієм Гончаруком. І президент, і прем’єр запевнили мене, що вони дійшли спільної думки, що треба мене залучати в уряд для тієї роботи, яку мені пропонують. Пропозиція була така: віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад і територій. Посада віцепрем’єра – для того, щоб мати змогу скоординувати питання сталого регіонального розвитку з іншими міністерствами. Тобто це буде й економіка, й інфраструктура, і Мінрегіон, міністром якого пропонується стати. Робота буде на зрізі кількох міністерств. Одним словом, мені поставили завдання – я з ним погодився і, якщо на те буде воля Верховної ради, берусь до роботи", – каже Шмигаль.