Logo
4 Березня 2020, 18:00

Денис Шмигаль виступив у Раді: Терпіння у людей закінчується - реформи потрібні на вчора

Під час позачергового засідання парламенту Президент України Володимир Зеленський висунув подання про призначення на посаду прем'єр-міністра України — Дениса Шмигаля.

"Нам потрібен Уряд, який зробить неможливе. Сподіваюсь, саме таким буде новий Уряд. Я вірю, що у нас нарешті з'явиться Уряд для людей", - відзначив під час звернення Зеленський, пише Типовий Франківськ.

Відтак, після виступу за регламентом надали слово кандидату на пост прем'єр-міністра України Денису Шмигалю.

"Це велика честь та відповідальність. Є різні причини чому я тут за цією трибуною: падіння економіки, промисловості, тарифи. Зараз головне завдання - недопущення економічної кризи. Вважаю, найперше потрібно переглянути бюджет на 2020 рік. Зокрема в частині соцвиплат, заборгованості шахтарям та зменшення премій чиновникам задля добробуту українців", - наголосив Шмигаль.

За словами, Дениса Шмигаля, Уряд збереже і буде підтримувати реформи: велике будівництво, доступні кредити для малого та середнього бізнесу, презентує стратегію перспективи економічного розвитку на майбутні роки. децентралізація.

"Уряд буде вирішувати нагальні проблеми українців або піде у відставку. Очікування величезні, терпіння у людей закінчується. Реформи потрібні на вчора", - резюмував кандидат на пост прем'є-міністра.

Нагадаємо, Верховна Рада відправила у відставку Уряд Гончарука.

Довідка:

Денис Шмигаль - 44 роки, закінчив національний університет Львівська політехніка. Кандидат економічних наук, він захистив дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил.

Стажувався і навчався за кордоном, зокрема у Німеччині за програмою підготовки менеджерів міністерства економіки та енергетики Німеччини.

У 2000-х роках займався бізнесом. У 2009 році став керівником департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі у Львівській обласній державній адміністрації.

Після 2014 року працював заступником обласного управління Фіскальної служби.

У січні 2018 року Денис Шмигаль став директором найбільшого в регіоні виробника електроенергії – Бурштинської ТЕС.