Logo
4 Грудня 2021, 19:25

Депутат Івано-Франківської обласної ради отримав відзнаку від Митрополита Галицького Кир Андрія

Як вже повідомляв Типовий Франківськ, сьогодні, 4 грудня, в свято Введення в храм Пресвятої Богородиці у храмі святих Первоверховних апостолів Петра і Павла, що у селі Пійло Калуської територіальної громади, відбулося святкове богослужіння. Сьогодні парафіяни села Пійло відзначають свій перший ювілей – 10 років парафії та три роки з дня  освячення  храму.

Архієрейське богослужіння очолив Високопреосвященний Кир Андрій, Митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською Єпархією ПЦУ у співслужінні зі священниками Калуського деканату.

По завершенню Богослужіння парафіяни та гості в храмі вітали Митрополита. А Владика Андрій з свого боку вручив пам'ятні нагороди та відзнаки тим, хто найбльше спричинився до розбудови парафії.

Зокрема Орден Святителя Миколая Чудотворця отримав депутат Івано-Франківської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, голова обласної організації політичної партії «Платформа Громад» Назарій Іванів.

 

IMG-4536

"Сьогодні насправді приємна несподіванка, бо з рук Митрополита Андрія сьогодні я отримав таку почесну нагороду. Щиро  дякую Митрополиту за те, що удостоїв мене такої честі.В сьогоднішній парафіяльний празник, в свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці, це чудово, що ми маємо нагоду молитись в цьому  храмі. Отож, від всіх колег- депутатів з партії "Платформа громад" ще раз щиро вітаю всіх парафіян, духовенство зі святом та дякую Преосвященному Владиці за нагороду", - сказав Назарій Іванів.

viber-2021-12-04-18-48-22-170