Logo
12 Квітня 2019, 12:27
Теги: вибори

Депутати закликали мешканців Калущини зробити історичний вибір, від якого залежить майбутнє України

Депутати районної ради Калущини виступили зі зверненням до мешканців району на позачерговій сесії районної ради.

Йдеться про те, що ми - прикарпатці не можемо заради ефемерних змін ризикувати втратою держави.

Тому закликають мешканців Калущини, 21 квітня під час другого туру виборів Президента України, з відповідальністю зробити історичний вибір, від якого залежить майбутнє України, пише Типовий Франківськ.

"Україна понад п’ять років живе в режимі гібридної війни з потужним агресором Росією. Сотні тисяч українців потерпіли від військових дій, десятки тисяч загинули захищаючи наше право жити мирним життям на території охопленій полум’ям війни.

За ці роки сформоване потужне антиросійське лобі практично у всіх вагомих за своєю суттю світових та європейських структурах, включаючи ООН та НАТО. Агресор несе тягар тяжких бюджетних втрат, але продовжує ганебні та цинічні дії щодо руйнації незалежності та суверенітету нашої держави. І саме в цей час перед нами постала загроза єдності всередині країни, менше як за два тижні ми робитимемо свій вибір у другому турі президентських виборів. Ми обираємо не просто Президента країни, ми перед вибором Головнокомандуючого українського війська в час війни з надпотужною армією російського агресора.

 За таких обставин, ми депутати районної ради, звертаємося до патріотизму та історичної пам’яті краян. Нас, як і усіх українців, не все влаштовує в діях чинного Президента, але чи можемо ми в прагненні до ефемерних змін ризикувати втратою державності України.Тому просимо Вас пам’ятати, що 21.04.2019 року ми робимо епохальний вибір від якого залежить майбутнє України", - йдеться у тексті звернення.